به سایت رسمی بیگ مدیر خوش آمدید
0

درباره ما

بیگ مدیر بعنوان یک پروژه جدی و رسمی از طرف زیر مجموعه های هلدینگ ماناس آغاز به فعالیت کرده است. که بخاطر لطف مردم و مشتریان در بازه زمانی ۱۱ ساله، جهت کسب مشاوره های تجاری بوده است. لذا با عنایت خداوند دریغ از هرگونه حواشی و جنجال نیت بر این داریم که در مجرای کاملاً درست به آموزش و راهنمایی تجارت از همه جوانب بپردازیم و در مسیر موفقیت همراه با شما عزیزان به جوهر موفقیت برسیم.

 

من به زبان صادقانه و دوستانه

بیشتر از نگاه تجاری باید شخصیتی نگاه کرد و من نیز اینگونه خودم را معرفی میکنم. پسری که فرزند طلاق از ۸ سالگی هست و ۱۴ سال دور از مادر بوده و از سن ۲۰ سالگی به بعد دور از پدر، در واقع به وقت نیاز کودکانه مادرم نبود و در جوانی فاقد کوهی چون پدر بودم. این چند جمله که مصیبت ۲۳ ساله من است همان هزاران دلیل بر خودساخته بودن من نیز است.

من کار کردم و یاد گرفتم ، بدون اینکه کسی استاد من باشد من شاگرد خیلی ها بودم ، بدون راهنما و دریغ از مشوقی به مسیرم ادامه دادم. هزاران شکست خوردم تا کلمه مردموفق را کسب کنم و نهایتاً فهمیدم که این من هستم که باید بایستم و بجنگم و موفقیت هرگز رسیدنی نخواهد بود مگر نزدیک شدن بیشتر، چرا که شوق و آرمان‌گرایی انسان خاموشی و تمومی ندارد.

حتما در گوگل کلمات هلدینگ ماناس و حسن اروج زاده را جستجو کنید. با تمامی واقعیت ها و حواشی آشنا بشید بلکه باهم گفتمانی دوستانه داشته باشیم